Współpraca

Przewoźnicy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do współpracy wykwalifikowanych i doświadczonych przewoźników. Jeśli posiadasz własny tabor i jesteś zainteresowany stałą współpracą – napisz do nas.

Stałym przewoźnikom oferujemy współpracę opartą na zaufaniu oraz jasnych zasadach. Firmy współpracujące mają zapewnione terminowe zapłaty, system kompensat, a także krótsze terminy płatności. Ważna jest dla nas długoletnia współpraca oraz dobre relacje z podwykonawcami. Stałym współpracownikom zapewniamy kontakt z naszą wykwalifikowaną kadrą, oferującą pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomagamy w rozwiązaniu każdego problemu transportowego. Dbamy, aby jak najefektywniej wykorzystać czas pracy kierowców, co przekłada się na korzystne stawki dla naszych przewoźników. Staramy się wypełniać czas kierowców od momentu wyjazdu aż do powrotu, w miarę możliwości organizując doładunki. Minimalizujemy czas postoju na załadunkach i rozładunkach poprzez szybkie awizacje oraz stały kontakt z klientami.

W całym procesie optymalizacji transportu dbamy o przestrzeganie czasu pracy kierowców oraz mamy na uwadze, aby w miarę możliwości organizować transport w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.
Zapraszamy do współpracy!

lub skontaktuj się z nami

Mateusz Targosz
+48 785 047 671 / transport@mslogistics.pl