Usługi

Wiemy jak skutecznie i bezpiecznie dojechać do celu. Zaangażowanie i rozwój z jakim tworzymy przewagę konkurencyjną sprawia, że jesteśmy specjalistami w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Lubimy wyzwania jakie stawia nam organizacja transportu nawet dla najbardziej wymagających klientów. Zleć nam transport i przekonaj się jak szybko go dla Ciebie zrealizujemy! Dostosowujemy się do zmieniającego się rynku.

Działamy przede wszystkim w takich krajach jak Niemcy, Holandia, Hiszpania, Włochy, Francja, a także na wschodzie Europy. Specjalizujemy się w transporcie produktów świeżych, przemysłowych i drobnicowych z wykorzystaniem każdego dostępnego taboru, szczególnie chłodni.

Wyróżnia nas kompleksowość i elastyczność w działaniu.

Skontaktuj się z nami

Transport produktów przemysłowych
 

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu towarów przemysłowych. Charakterystyczną cechą dla tej grupy produktów jest duża masa i objętość przewożonego towaru. Do tej kategorii zaliczamy: produkty ze stali (rury, pręty, kęsy, blachy, stal w kręgach, złom itp.), sypkie materiały przemysłowe (pelet, węgiel, sól drogowa, piasek itp.), materiały chemiczne i produkty niebezpieczne ADR. Rocznie przewozimy około 45 tysięcy ton takich ładunków. Dysponujemy specjalnie przystosowaną flotą samochodową, która pozwala nam na zorganizowanie przewozu ładunków o zróżnicowanych gabarytach.

Do przewozu produktów przemysłowych oferujemy Państwu:

Aby podjąć owocną i długotrwałą współpracę jesteśmy w stanie przygotować spersonalizowaną ofertę dla firm i osób indywidualnych.

 

Transport produktów świeżych i mrożonych
 

Świeże owoce, warzywa, nabiał, mięsa oraz ryby trafiają do producentów, hurtowników i dystrybutorów przez cały rok z różnych krajów w Europie i na świecie, zachowując przy tym wysoką jakość i świeżość. Zanim tam trafią należy zapewnić im transport w odpowiednich warunkach. Czynność ta jest niezwykle trudna i wymaga wiedzy oraz specjalizacji. Transport świeżej żywności wykonywany jest za pomocą samochodów chłodni, które kontrolują i utrzymują na bieżąco odpowiednią temperaturę. Wykwalifikowani kierowcy potrafią odpowiednio dostosować temperaturę przewozu do transportowanych artykułów, a w skrajnych przypadkach nawet schłodzić towar już po załadunku, aby zapewnić jego najwyższą jakość
u finalnego odbiorcy. Produkty są przewożone we właściwych warunkach, a klienci mogą mieć całkowitą pewność co do jakości wykonywanej usługi.

Oferujemy samochody chłodnie o ładowności nawet do 24t. Samochody przeznaczone są do transportu towarów o kontrolowanej temperaturze od -25 do +25 stopni Celsjusza. Posiadają certyfikaty ATP, książeczki sanitarne, palety na wymianę, termografy wraz z drukarkami oraz systemy GPS. Dzięki temu zapewniamy stałą łączność z kierowcą, a także kontrolę temperatury w tracie całego procesu transportowego.